/*Pinterest HTML tag*/ /*nevim*/
Blog

Odstranění bradavic

Bradavice. Nepříjemná věc, která ne jednomu z nás vezme kus sebevědomí. Přitom se ale jedná o něco, s čím se v životě setkal snad každý a tak...

read more

Tumescentní liposukce 

Metody liposukce se podobně jako medicína jako taková neustále vyvíjejí. Pod tumescentní liposukcí si můžeme představit odsátí nadměrného množství tuku rychle, natrvalo a téměř bezbolestně.

read more

Estetická medicína

Fotoomlazení je poměrně elementárním, úvodním projektem v rámci estetické medicíny. Specializuje se na eliminaci nedokonalostí a celkovou korekci pokožky, nejčastěji působí v oblasti pleti. Přečtěte si, s jakými metodami dnešní moderní doba přichází.

read more

Technologie IPL a OPT

V dnešním článku se ponoříme do světa estetické medicíny. Povíme si, prostřednictvím jakých nástrojů jednotlivé úkony probíhají a zaměříme se speciálně na technologie IPL a OPT.

read more

Život s tetováním

Jak odstranění probíhá? Je k našemu tělu šetrné? Je zákrok bolestivý a pokud ano, je míra bolesti snesitelná? Jsou zapotřebí anestetika? Je výsledek 100%, nebo v pokožce nenávratně zůstává náznak inkoustu? Tato snůška dotazů se jistě vybaví mnohým, kteří odstranění tetování zvažují. V tomto článku se je pokusíme zodpovědět.

read more

Odstranění tetování laserem

Přestože ten největší “boom” už je léta za námi, tetování je v kurzu i v dnešní době. Spolu s jeho vývojem roste i zájem nechat si tetování odstranit, na což je moderní estetická medicína připravená. Tou nejrozšířenější a zároveň nejšetrnější metodou pro odstranění tetování je laser.

read more